Fudbaleri Novog Pazara deklasirali Radnički u Kragujevcu, Čukarički slavio u Nišu

RTS 26.11.2023

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su ekipu Radničkog sa 4:0 na gostovanju u Kragujevcu u meču 16. kola Superlige Srbije. Čukarički odneo bodove iz Niša, pošto je sa 2:0 savladao domaći Radnički. Železničar u Pančevu preokretom stigao do pobede nad Napretkom.

Dva gola za Novi Pazar postigao je Marko Obradović u 14. i 17. minut, a po jednom u listu strelaca upisali su se Sejduba Suma u 61. i Adem Ljajić u 82. minutu. Novi Pazar se trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli SLS sa 23, dok je Radnički deveti sa 18 bodova. Fudbaleri Novog Pazara će u narednom kolu dočekati Javor, dok će Radnički gostovati Čukaričkom. Čukarički je u Nišu sa 2:0 savladao ekipu Radničkog. U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi Brđani do