Hrvatski golman "eksplodirao" kao nikad pre: Pogledajte reakciju Livakovića kada je Dušan Tadić dao gol video

Kurir 27.11.2023

Fudbaleri Fenerbahčea teškom mukom su stigli do pobede protiv Karagumruka u 13. kolu prvenstva Turske.

Gosti su vodili na poluvremenu sa 1:0, a onda je na scenu stupio junak domaćeg tima, srpski reprezentativac Dušan Tadić. Tadić je u 48. i 58. minutu pogodio za preokret i pobedu Fenerbahčea koji se vratio na vrh tabele. Tadić je u 48. minutu izveo penal, a navijači Fenerbahčea su snimili i reakciju golmana ovog tima Dominika Livakovića. Golman Hrvatske je iščekivao izvođenje najstrože kazne, a onda je "eksplodirao" od sreće. Situacija koja se retko viđa kada je u