Grobari su čekali ovakav Partizan: Crno-beli razmontirali Borac i poslali poruku Panatinaikosu

Kurir 27.11.2023

Košarkaši Partizana savladali su u Beogradu u utakmici 9. kola ABA lige Borac iz Čačka rezultatom 101:56 (24:16, 31:13, 31:14, 15:13).

Crno-beli su upisali šestu pobedu i prekinuli niz od dva poraza u regionu. Čačani su posle ovog kola na učinku 4-5. Partizan je gotovo svih 40 minuta igrao veoma motivisano i koncentrisano, pa ubedljiva pobeda nije dolazila u pitanju. Borac je samo u jednom delu prve četvrtine bio ravnopravan rival, a crno-beli su u nastavku demonstrirali silu i razgalili oko 7.000 navijača u "Areni". Tim Željka Obradovića je na taj način povećao samopouzdanje pred bitan meč u