Zvezdino najbolje poluvreme za trijumf nad efesom: Crveno-beli na krilima Nedovića i Mitrovića stigli do četvrte pobede video

Kurir 01.12.2023
Zvezdino najbolje poluvreme za trijumf nad efesom: Crveno-beli na krilima Nedovića i Mitrovića stigli do četvrte pobede…

Košarkaši Crvene zvezde stigli su do četvrte pobede u Evroligi.

Crveno-beli su u utakmici 11. kola u "Areni" savladali Efes rezultatom 97:83 (22:21, 21:28, 29:21, 25:13). Efes je doživeo šesti poraz i ostao je na pet pobeda. Nedović je postigao 23 poen, Mitrović 19, Bolomboj i Jago po 13. Kod gostiju larkin je postigao 21, Klajburn 17, a Boboa 13 poena. Gledali smo dva različita lica tima Joanisa Sferopulosa. Crveno-beli su u prvom delu bili u podređenoj ulozi, pa je Efes u finišu poluvremena imao i devet poena viška. U tom