Poznati prvi četvrtfinalisti Kupa Srbije: Kragujevčani petardom srušili Smederevo, Vršac minimalnim rezultatom pobedio Napredak

Kurir 06.12.2023
Poznati prvi četvrtfinalisti Kupa Srbije: Kragujevčani petardom srušili Smederevo, Vršac minimalnim rezultatom pobedio…

Fudbaleri Radničkog 1923 plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu u Kragujevcu pobedili Smederevo 1924 sa 5:0.

Radnički je poveo u 19. minutu golom Milana Vidakova, prednost je udvostručio Milan Aleksić u 46. minutu, a treći gol postigao je Branislav Milošević u 54. Strelac za domaće bio je i Nemanja Tomić u 81. minutu iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je Bojan Adžić u 84. minutu. Fudbaleri Vršca plasirali su se u četvrtfinale, pošto su kao domaćini pobedili Napredak sa 1:0. Od 15.30 igraju Čukarički - Javor i Voždovac - Radnički Sremska Mitrovica, dok od 18