Partizan napravio novi čudesan preokret: Crno-beli se vratili sa -15 i u sjajnom finišu razneli Milano u paklu Arene!

Kurir 07.12.2023

Košarkaši Partizana savladali su Milano u utakmici 13. kola Evrolige rezultatom 82:69 Gledali smo potpuno lud meč.

Gosti su većinom prvih 20 minuta bili u blagom vođstvu. Partizan je uspeo da povede trojkom Pantera 29:27, ali su ponovo nastupili žuti minuti i gosti su se odvojili na +9. Partizan je uspeo da smanji prednost i na odmor otišao sa -5 39:44. U trećoj četvrtini Milano je igrao mnogo bolje i došao do čak +15 45:60 A onda neverovatan povratak Partizana i serija 16:2 do kraja ove deonice. U četvrtoj četvrtini postojao je samo jedan tim. Partizan je prosto razneo goste