Jović posle gola poručio: Vraćam se u formu

Sputnik 10.12.2023

Dugo se čekalo da Luka Jović prvo dobije značajnu priliku,a onda je i iskoristi, ali srpski fudbaler golom protiv Atalante definitivno je pokazao da se budi iz „zimskog sna“. Milan je poražen rezultatom 3:2, ali Jović ima zbog čega da bude zadovoljan.

Nije se Luka Jović našao u prvoj postavi Milana protiv Atalante, ali je u igru ušao u 72. minutu i uspeo da za kratko vreme doprinese timu. Posle osam minuta, Kristijan Pulišić asistirao je srpskom fubaleru, a Jović je potom zatresao mrežu za izjednačenje 2:2, čime je potvrdio da se vraća u formu. Kada je Milan za utakmicu sa Fiorentinom tražio da se registruje 15-godišnji Frančesko Kamarda postojala je bojazan ad je italijanski klub potpuno u tim trenucima