Crvena zvezda izgubila od Mančester sitija u svojoj poslednjoj utakmici u ovosezonskoj Ligi šampiona

Danas 13.12.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su na svom stadionu rezultatom 3:2 (1:0) od Mančester sitija u poslednjoj utakmici grupne faze Lige šampiona.

Golove za goste postigli su Hamilton u 19, Bob u 62. i Filips u 85. minutu iz penala, dok su strelci za crveno-bele bili Hvang u 76. i Katai u 90. minutu. Crveno-beli su ovosezonski nastup u ovom takmičenju završili sa jednim osvojenim bodom i na poslednjem mestu Grupe G, dok su gosti još ranije obezbedili prvo mesto, a u Beogradu su stigli i do maksimalnog broja bodova iz šest utakmica. Srpski šampion je izgubio sve šanse da i na proleće nastupa u nekom od