Novi skandal u Turskoj! Predsednik kluba ponovo divljao na terenu: Da li je moguće da se ovakve stvari dešavaju? (video)

Kurir 19.12.2023
Nove neverovatne scene u turskom fudbalu Utakmica Istanbula i Trabzona prekinuta je u drugom poluvremenu jer je predsednik domaćeg tima ušao na teren i naredio svojim igračima da napuste meč! U tom trenutku rezultat je bio 1:2, a sporni je bio momenat kada su domaći tražili penal, ipak on nije dosuđen, a u nastavku akcije su gosti postigli vodeći gol... Pogledajte te momente: Türk Futbolu isyanı başladı. Teşekkürler İstanbulspor 👏 Burası hakemlerin ve kokuşmuş