Bundesliga: Bajer Leverkuzen ubedljiv protiv Bohuma, Bajern u gostima pobedio Volfsburg

Kurir 20.12.2023

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na svom terenu Bohum sa 4:0, u meču 16. kola nemačke Bundeslige.

Tri gola za Bajer je postigao Patrik Šik iz penala u 30, 32. i prvom minutu nadoknade poluvremena. Konačan rezultat postavio je Viktor Bonifejs golom u 69. minutu. Bajer je prvi na tabeli sa 42 boda, četiri više i utakmicom više od minhenskog Bajerna. Bohum je na 14. poziciji sa 16 poena. U narednom kolu, Bajer će gostovati Augzburgu, dok će Bohum dočekati Verder. U istom terminu, Bajern je u gostima pobedio Volfsburg sa 2:1. Strelci za Bajern bili su Džamal