Hrabri Šefild i zaboravljeni Zaniolo, Vajlder uspeo što Gvardiola i Arteta nisu protiv Aston Vile!

Sportske.net 22.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Aston Vile remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Šefild junajteda 1:1 u okviru 18. kola engleske Premijer lige.

Izabranici Krisa Vajldera umalo nisu šokirali domaćina protiv kojeg su imali vođstvo sve do osmog minuta nadoknade vremena kada je Zaniolo prvencem spasio Vilu poraza. Prvo poluvreme proteklo je u očekivanoj terenskoj inicijativi domaće ekipe koja nije uspevala da pronađe put do gola Foderingema. Uspela je Vila da probije led i zatrese mrežu "oštrica" u 59. minutu kada je pogodio Bejli, međutim posle VAR provere taj pogodak je poništen zbog prekršaja. Puleni Unaija