„Poslednja dva puta sam bio povređen, pa sam oba puta osvojio Australijan open“: Đoković zapretio konkurenciji, progovorio i o svađi

Nova 04.01.2024  |  Autor: Miodrag Dimitrijević
„Poslednja dva puta sam bio povređen, pa sam oba puta osvojio Australijan open“: Đoković zapretio konkurenciji…

Novak Đoković je završio takmičenje na Junajted kupu u četvrtfinalu nakon što je poražen od Aleksa de Minora (6:4, 6:4), a Srbija je i preostala dva susreta izgubila od Australije.

Ipak, najveći alarm bila je činjenica da je srpski teniser osetio bol u desnom ručnom zglobu i da mu je zbog toga nekoliko puta ukazana pomoć, doduše nepotpuna i neadekvatna na šta se posebno osvrnuo. „Osećam nelagodnost već dva dana. Pogoršalo se tokom jučerašnjeg, a posebno tokom današnjeg meča, ali ne želim da provodim mnogo vremena pričajući o tome i da oduzmem nešto od Aleksove pobede. Bio je veoma čvrst, kao i uvek“, rekao je u sredu neposredno nakon meča.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »