Jokića kao nikad "izdali" saigrači! Denver pregažen u Juti! Srbin radio sve, promašio samo jedan šut, ali zato ostali...

Kurir 11.01.2024

Košarkaši Denvera izgubili su na gostovanju Juti rezultatom 124:111, nakon što su u poslednjoj četvrtini uspeli da donekle ublaže težak poraz.

Nikola Jokić je imao dobro veče, ali ne i podršku saigrača koji su šutirali katastrofalno, pa je utakmica rano bila rešena. Srbin je meč završio sa 27 poena, 11 skokova i šest asistencija uz osam pogođenih od ukupno devet šuteva iz igre. Na terenu je proveo 30 minuta, a napravio je i nekarakteristično veliki broj izgubljenih lopti - čak šest. Final #MileHighBasketball pic.twitter.com/lpqyS6GUMJ — Denver Nuggets (@nuggets) January 11, 2024 Juta je već posle prvih 12