Poraz Atlante od Indijane uz najlošije izdanje Bogdanovića u poslednjih 30 utakmica

RTS 13.01.2024

Košarkaši Atlanta hoksa poraženi su na domaćem parketu od Indijane 126:108. Kapiten reprezentacije Srbije, Bogdan Bogdanović meč je završio sa 10 postignutih poena, ali i najlošije procente šuta od početka sezone.

Indijana pejsersi su domaćinu samo u prvoj četvrtini dozvolili rezultatsku klackalicu, jer su nakon uvodnih 12 minuta igre u najvećem delu meča imali dvocifrenu prednost. Hoksi su ipak serijom poena na kraju druge deonice uspeli da priđu na dva poseda zaostatka, ali je gostujuća ekipa na početku trećeg perioda sa dve trojke iz tranzicije i penalima Majlsa Tarnera uspela da povrati dvocifreno vođstvo koje je čuvala do samog kraja. Najefikasniji u redovima pobedničke