Bajer Leverkuzen ostaje na vrhu Bundeslige, Palasios spasao ekipu u poslednjim sekundama

RTS 13.01.2024

Fudbaleri Bajer Leverkuzena slavili su na gostovanju kod Augsburga sa 1:0 u meču 17. kola Bundeslige.

Tim Ćabija Alonsa upisao je treći trijumf u nizu zahvaljujući pogotku Ezekijela Palasijosa u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Sa ova tri boda su stvorili dovoljnih plus četiri u odnosu na glavnog konkurenta Bajern Minhen. Leverkuzen je na 45 bodova, a Bavarci su na 41 bodu i meču manje. Ajntraht je slavio na gostovanju kod Lajpciga 1:0 golom Ansgara Knaufa u sedmom minutu. Gosti iz Frankfurta su šestoplasirani sa 27 bodova, pošto je Borusija Dortmund pobedom nad