Jović i Samardžić zablistali: Fantastičan preokret Milana u finišu za tri boda u Udinama (video)

Kurir 20.01.2024

Fudbaleri Milana slavili su u gostima nad Udinezeom sa 3:2 (1:1) u meču 21. kola Serije A.

Vodeći gol za Milan postigao je Ruben Loftus Čik u 31. minutu, da bi srpski fudbaler Lazar Samardžić u 42. poravnao rezultat. Sjajnim golom sa više od 18 metara matirao je golmana Milana Majka Manjana, koji je neki minut ranije u znak protesta napustio teren. Lazar Samardzic: football nobility. Slalom and shot from outside the box, the guy only know to score bangers. #Samardzic #UdineseMilan pic.twitter.com/BMUKeL7zMR — ED (@edionisio11) January 20, 2024 Toven je