Kad ne ide - tu je Luka! Jović bombastičnim pogotkom razneo mrežu Frozinonea - ušao u igru, i posle 60 sekundi rešio meč! Video

Kurir 03.02.2024
Kad ne ide - tu je Luka! Jović bombastičnim pogotkom razneo mrežu Frozinonea - ušao u igru, i posle 60 sekundi rešio meč…

Fudbaleri Milana pobedili su na gostovanju Frozione rezultatom 3:2 u sklopu 23. kola Serije A, a čovek odluke bio je srpski napadač Luka Jović! Prvi pogodak na meču postigao je Olivije Žiru u 17. minutu susreta i doveo goste u prednost.

Radost roso-nera trajala je svega pet minuta jer je sudija svirao penal posle sumnjive sutuacije u kojoj je Leao igrao rukom. Sa "bele tačke" precizan je bio Soule u 24. minutu i Frozinone dolazi do izjednačenja. Domaćini su u 65. minutu šokirali gostujući sastav, ali se Gabia sedam minuta kasnije pobrinuo da unese neizvesnost u samu završnicu meča. Srpski napadač Luka Jović je šansu dobio u 80. minutu i posle svega 60 sekundi zatresao mrežu rivala. Luka Jović GOAL