Saigračima fudbalera zvezde mali šorcevi zbog nečega: Gotovo sto minuta sa igračem manje, povratak iz mrtvih i epsko polufinale!

Hot sport 03.02.2024
Saigračima fudbalera zvezde mali šorcevi zbog nečega: Gotovo sto minuta sa igračem manje, povratak iz mrtvih i epsko…
Slonovi došli do polufinala na čist Kohones. Maliju je danas bilo malo i jedanaesterac, i igrač više gotovo sto minuta, Obala Slonovače se vratila iz mrtvih i prošla u polufinale. Slonovi su slavili rezultat 1:2 u epskom meču koji će se u Africi prepričavati decenijama. Naime, najpre su nominalni domaćini promašili penal u 17. minutu, a potom je Kosonu pocrveneo krajem prvog dela. Ipak, poveli su fudbaleri Malija preko Dorgelesa 20 minuta pre kraja, ali je u