Luka Jović oduševio Ibrahimovića i navijače Milana

RTS 06.02.2024

Luka Jović očarao je fudbalsku javnost u Italiji poslednjim partijama u dresu Milana. Kolumnista dnevnih novina "Korijere dela Sera", Karlos Paserini pohvalno se izrazio o umeću srpskog napadača, nakon utakmice protiv Froziononea u 23. kolu Serije A.

Luka Jović postigao je u 81. minutu pobedonosni gol za Milan protiv Frozinonea 3:2, minut nakon ulaska u igru, a Paserini je istakao da srpski fudbaler predstavlja svetlu stranu tima. Jović je u dresu Milana postigao sedam golova na 19 utakmica kao rezervista. Prema statističkim beleškama daje gol na svakih 103 minuta. Pored toga, između ostalih, Kilijan Mbape postiže pogodak na svakih 83 minuta, a Erling Holand i Lautaro Martinez na svakih 99 minuta daju gol.