Bogdanovića izdao šut u Bostonu, Rajakovićev Toronto prekinuo seriju poraza

RTS 08.02.2024

Košarkaši Bostona pobedili su Atlanta hokse rezultatom 125:117 u NBA ligi, a reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović meč je završio sa dvocifrenim učinkom iako ga šut nije služio. Nikola Jović je proveo na parketu tek dva i po minuta u trijumfu Majamija, dok su Toronto reptorsi Darka Rajakovića savladali Šarlot i prekinuli niz od tri poraza.

Nakon serije od četiri pobede na svom parketu, Atlanta je u Bostonu nanizala drugi poraz u NBA ligi, a treći kada igra u gostima. Dobro su se Hoksi držali u prvom poluvremenu, ni u trećem kvartalu nisu dozvolili Bostonu da stekne nedostižnu prednost, ali su "kelti" boljom igrom u poslednjoj deonici prelomili meč u svoju korist. Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović utakmicu je završio sa 12 postignutih poena, mada ga šut nije služio - bio je precizan tek pet