Fudbaleri Partizana pobedili Javor, remi Vojvodine i Mladosti, Zvezda savladala Voždovac

RTV 10.02.2024  |  Tanjug

IVANJICA, NOVI SAD, BEOGRAD - Fudbaleri Partizana minimalno su pobedili Javor rezultatom 1:0 u meču 20. kola Superlige Srbije. Fudbaleri Vojvodine i Mladosti iz Lučana remizirali su 1:1 (0:0). Fudbaleri Železničara i Novog Pazara odigrali su nerešeno 2:2. Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Voždovac 2:1 (2:0).

Prvo poluvreme je proteklo bez ijedne šanse, a ispostavilo se da Partizanu jedan gol bio dovoljan da osvoji tri boda u Ivanjici. Nemanja Nikolić je u 61. minutu ušao u igru umesto Bibrasa Natha i već minut kasnije je upisao asistenciju. Njegov centaršut je u gol udarcem petom pretvorio Mateuš Saldanja. Eze u 90+6. minutu za remi fudbalera Vojvodine i Mladosti iz Lučana Fudbaleri Vojvodine i Mladosti iz Lučana remizirali su danas 1:1 (0:0). Novosađani su poveli