Novi Pazar se hitno oglasio - osvanulo saopštenje posle poraza od zvezde: Neki čika u žutoj opremi bio je posebno zapažen...

Kurir 17.02.2024
Novi Pazar se hitno oglasio - osvanulo saopštenje posle poraza od zvezde: Neki čika u žutoj opremi bio je posebno…

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na gostujućem terenu Novi Pazar 3:0, u utakmici 21. kola Super lige Srbije i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Zvezda je povela u devetom minutu golom Aleksandra Dragovića na asistenciju Gelora Kange, koji je udvostručio prednost u 40. minutu iz jedanaesterca. Konačan rezultat postavio je Šerif Endiaje u 81. minutu. Međutim, posle meča trener domaćeg tima Igor Matić imao je zamerke na suđenje, a posle njega oglasio se i klub novim saopštenjem. "U subotu je, u Novom Pazaru od 14 do 16 časova, bilo pravo prolećno vreme. Sunce je obasipalo grad, ptice su cvrkutale, a na