Milan primio tri gola, ali ide u osminu finala Lige Evrope! Het-trik Burižoa nedovoljan Renu - Luka Jović pogodio u Francuskoj

Kurir 22.02.2024
Milan primio tri gola, ali ide u osminu finala Lige Evrope! Het-trik Burižoa nedovoljan Renu - Luka Jović pogodio u…

Fudbaleri Milana plasirali su se u osminu finala Lige Evropa, uprkos tome što su večeras u revanšu plej-ofa izgubili na gostujućem terenu od Rena 2:3.

Milan je prošao u osminu finala pošto je u prvoj utakmici pre sedam dana na svom terenu pobedio 3:0. Ren je večeras poveo golom koji je Benžamen Burižo postigao u 11. minutu, a izjednačio je srpski fudbaler Luka Jović u 22. minutu. 🇪🇺 Goal: LUka Jovic | Rennes 1-1 Milan | 🅰️ Theo Hernández pic.twitter.com/nuOZwLU11v — FootColic ⚽️ (@FootColic) February 22, 2024 Burižo je vratio prednost domaćima u 54. minutu iz jedanaesterca, a četiri minuta kasnije izjednačio je