Arsenal se iskupio za bledo izdanje protiv Porta - "tobdžije" ubedljive protiv Njukasla

RTS 24.02.2024

Fudbaleri Arsenala savladali su Njukasl na svom terenu rezultatom 4:1 u meču 26. kola Premijer lige.

Arsenal je nastavio sa serijom pobeda koja se produžila na šest utakmica tokom kojih su izabranici Mikela Artete postigli čak 25 golova. Prekidi su se pokazali kao veliko oružje Arsenala ove sezone, što je potvrdio vodeći gol koji je pripisan štoperu gostiju Svenu Botmanu u 18. minutu nakon kornera i gužve u šesnaestercu Njukasla. Vođstvo domaćih je pre odlaska na odmor duplirao Kai Haverc u 24. minutu na asistenciju Martina Odegarda. Bukajo Saka je svojim 13.