Vlahović se razgoropadio i demantovao trenera – dvaput u metu za poluvreme /video/

Sputnik 25.02.2024

Neverovatna golgeterska serija srpskog fudbalera Dušana Vlahovića uspešno je nastavljena. Vlahović je u 3. minutu utakmice postigao pogodak za prednost njegovog Juventusa nad Frosinoneom 1:0. Usledio je totalni preokret gostiju, da bi ubojita devetka „stare dame“ u 32. minutu ponovo pogodila! Konačnih 3:2 postavio je Rugani golom u 93. minutu.

Pored dva gola, Vlahović je upisao asistenciju u nadoknadi vremena. Kod prvog gola, išla je akcija Juventusa po desnoj strani, Mekeni je proigrao Vlahovića, a ovaj udarcem sa nekoliko metara poslao loptu po zemlji u mrežu gostiju. Zatim je Vlahović nepunih pola sata kasnije pogodio ponovo na asistenciju Amerikanca Vestona Mekenija. Lepo se pozicionirao u srcu kaznenog prostora Frozinonea, namestio se na jaču levu nogu i odmerenim udarcem pogodio dalji ugao