Đirona ne odustaje od titule: Katalonci pregazili smušeni Rajo Valjekano za povratak na drugo mesto! (video)

Hot sport 26.02.2024

Preskočili su Barselonu Fudbaleri Đirone nastavljaju impresivan niz pobeda, savladavši ekipu Rajo Valjekano rezultatom 3:0 u okviru 26. kola španske Primere.

Ova pobeda osigurala im je drugo mesto na tabeli, sa samo šest bodova zaostatka za liderom Real Madridom. Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali je domaći tim preuzeo kontrolu nad mečem u drugom delu igre. Viktor Cigankov je otvorio golgeterski niz za Đironu u sedmom minutu drugog poluvremena, postigavši gol na asistenciju Miguela Gutiereza. Rajo Valjekano je dodatno oslabljen isključenjem Pepa Čavarije, koji je dobio drugi žuti karton 15 minuta pre kraja meča.