Beton i mešalica - Jak "kec" na Cirih, pobeda Slavije u velikom derbiju!

Sportske.net 27.02.2024  |  Sportske.net

6727 Luton - Manchester City 2 (1.31) Luton je u seriji poraza, bore se hrabro protiv ispadanja, "Šeširdžije" su svi videli kao najgori tim posle neočekivanog ulaska kroz plej-of prošle sezone, ali imaju nadu, svakako su mnogo više pokazali od Šefild Junajteda i Barnlija koji su viđeni za ispadanje.

Siti i dalje drži pritisak na Liverpulu, mada ne daju golove u poslednje vreme. Dobili su i Brentford u zaostalom meču prošle nedelje i Bornmaut u Dorsetu sa po 1:0, imaju bod manje od Redsa. Ovo je meč kupa u okolini Londona, Siti je već gostovao na "Kensigton Roudu", gubili su na poluvremenu, ali za par minuta okrenuli rezultat. Pep ima dužu klupu, i mada Luton nije igrao za vikend, imaju dosta skraćenu rotaciju zbog povreda, gosti bi trebalo lako da se plasiraju