Partizan uz penal bolji od Železničara – Zvezda sa dva „kreča“ preživela TSC

Sputnik 02.03.2024

Fudbaleri Crvene zvezde gostovali su ekipi TSC-a u derbiju kola Superlige, a susret u Bačkoj Topoli završen je rezultatom 3:1 (1:0) za crveno-bele iz Beograda. Zvezda je dva od tri gola dala iz penala. Potom je i Partizan nadigrao Železničar sa 3:1 uz jedan penal na svojoj strani.

Prvu veliku šansu za Crvenu zvezdu imao je Gelor Kanga u 8. minutu kada je snažnim udarcem pogodio prečku domaćeg tima. Uprkos prednosti na poluvremenu, trener Zvezde Vladan Milojević imao je razloga za nezadovoljstvo pošto su zbog povreda teren napustili Aleksandar Dragović i Vladimir Lučić. U drugom poluvremenu došlo je do mnogo uzbuđenja. Taj brz gol i odgovor Zvezde na kraju su doneli gostima ne samo prednost, već i tri boda. Na kraju je Hvang golom sa