Potpuno luda utakmica u Španiji! Atletiko imao čak 12 šuteva u okvir gola rivala: A, do pobede došli uz pomoć autogola

Kurir 03.03.2024

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Betis sa 2:1 (2:0), u meču 27. kola španske Primere.

Strelci za Atletiko bili su Rui Silva autogol u osmom i Alvaro Morata u 44. minutu. Gol za Betis postigao je Vilijam Karvaljo u 62. minutu. Meč je obeležio ogroman broj prilika, pa je pravo čudo što smo videli samo tri gola. Atletiko je imao čak 12 udaraca u okvir gola rivala, a Betis 6... Atletiko je četvrti sa 55 poena, a Betis je na šestom mestu sa 42 boda. U narednom kolu, Atletiko će gostovati Kadizu, dok će Betis dočekati Viljareal. Kurir sport Bonus video: