Milan sa dva gola prednosti putuje u Prag, Marsej završio posao protiv Viljareala

RTS 07.03.2024

Fudbaleri Milana savladali su Slaviju iz Praga rezultatom 4:2 u meču osmine finala Lige Evrope.

"Rosoneri" su na taj način sebi značajno olakšali posao u revanšu koji se igra za sedam dana u Pragu. Milan je u vođstvo doveo Olivije Žiru u 34. minutu nakon što je defanzivac gostiju El Hađi Malik Dijuf dobio crveni karton u 26. minutu. Ipak, Slavija je nakon samo dva minuta uspela da dođe do izjednačenja preko Davida Dudere, da bi Milan golovima Tiđanija Rejindersa i Rubena Loftusa Čika došao do dva gola prednosti. Slavija je ponovo uzvratila u 65. minutu preko