Čudesni slovenac odveo Atletiko u četvrtfinale Lige šampiona: Jan Oblak odbranio dva penala i izbacio Inter!

Kurir 13.03.2024

Fudbaleri Atletika plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona posle pobede nad Interom nakon izvođenja jedanesteraca - 3:2 (2:1, posle 120 minuta igre).

Podsećamo, prvi meč Inter je dobio sa 1:0. Fantastičan meč smo gledali u Madridu. Kapital koji je doneo Inter od jednog gola nije im bio dovoljan za prolaz dalje. A, delovalo je da će rutinski obezbediti četvrtfinale posle vodećeg gola Di Marka u 33. minutu. Inter je dominirao u prvih pola sata i zasluženo poveo. Međutim, već u narednim napadu Atletiko se potpuno vratio u igru. Grizman je poravnao i potpuno okrenu meč na vodenicu "jorgandžija". Produžetke domaćem