Paok izbacio i ponizio Dinamo! Zagrepčani došli sa dva gola kapitala, pa pomodrili u paklu Soluna! Srbin ih dotukao petardom

Kurir 14.03.2024

Zagrebački Dinamo doživeo je pravi fijasko u meču osmine finala Lige konferencija! PAOK je pobedio Dinamo sa 5:1 (3:0) i na taj način nadoknadio 0:2 iz prve utakmice.

U Solunu je goste dočekao pravi pakao. Navijači grčkog velikana napravili su atmosferu za pamćenje, a fudbaleri su igrali kao u transu. Ređale su se šanse kao na traci i bilo je pitanje momenta kada će početi goleada. Baba, Sučić i Tomas su od 27. do 42. minutu postigli golove i potpuno okrenuli stvari u ovom dvomeču! PAOK je na poluvreme otišao sa 3:0, a mogao je i još neki put da savlada Nevistića. #FinalScore at Toumba Stadium: PAOK-Dinamo Zagreb 5-1 #PAOKDZG