„Parni valjak“ izvukao bod u „oranici“ u Lučanima: Bojić šokirao Partizan – Nikolić spasao

Sputnik 17.03.2024

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno protiv Mladosti - 1:1 u meču 26. kola, a ono što je bilo u centru pažnje je očajan teren u Lučanima, koji je više podsećao na oranicu, nego na mesto na kom se igra jedan superligaški meč.

Bod manje i utakmicu više ima Partizan od večitog rivala. Mučio se Partizan na gostovanju u Lučanima, a posao mu je dodatno otežao i katastrofalan teren. Posle praktično pet minuta fudbala stadion Mladosti pretvorio se praktično u njivu. Lopta se teško kretala, loše i čudno je odskakala, što je fudbalerima na terenu značajno otežavalo posao. Spora i bezidejna igra Partizana u prvom poluvremenu, gde praktično i nije bilo većih šansi na obe strane, pa ne čudi što su