Obradović posle poraza od reala: Željko pričao o Ledeju, pa otkrio šta je prelomilo utakmicu!

Hot sport 21.03.2024

Žoc pričao i o sjajnoj atmosferi Košarkaši Partizana poraženi su u krcatoj Štark areni od ekipe Real Madrida u ovkiru 31. kola Evrolige – 76:88 Gledali smo izuzetno zanimljiv meč u prepunoj Areni, pre svega u prvom poluvremenu, dok su se gosti u drugom delu, tačnije krajem trećeg perioda, odvojili i na kraju sačuvali tu prednost.

Posle utakmice, trener Željko Obradović se obratio novinarima. – Čestitam Realu, pokazali su da su bolji. Izgubli smo utakmicu u trećoj deonici. Bili smo u utakmci do poslednja dva minuta treće deonice. Napravili smo greške, ali tu je bio Hezonja. Dali smo mu prostora da šutira. Mislim da je Real ekipa koja dominira, ubedljivo prvi. Ne mislim da je ovaj poraz nešto što je bolno. Izgubili smo druge utakmice koje je trebalo da dobijemo, možda su neki igrači igrali u