Savo Milošević: ''Krivica je na meni i stručnom štabu''

Sportske.net 21.03.2024  |  Sportske.net

Reprezentacija Bosne i Hercegovine nije uspela da prođe u finale baraža za plasman na Evropsko prvenstvo. ''Zmajevi'' su večeras u Zenici pred svojim navijačima poraženi od Ukrajine sa 1:2, iako su imali minimalnu prednost do 85. minuta.

Gosti su u finišu napravili preokretm postigli dva gola u razmaku od tri minuta i protiv Islanda će voditi odlučujuću borbu za odlazak na EURO. Reprezentaciji BiH ostaje žal zbog propuštene prilike, a selektor Savo Milošević je preuzeo odgovornost za takav epilog. ''Malo mi je žao momaka zbog načina na koji smo primili gol kada smo vodili sa 1:0. Na sve su uticale dve povrede dva bitna igrača, ali dobro. Nemam ništa da zamerim nijednom momku. Mislim da niko ne može