Specifičan slučaj Žan-Filipa Krasoa - Starter za prvaka Afrike, "sporedni glumac" u Zvezdi!

Sportske.net 23.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Obale Slonovače i Benina remizirali su, 2:2, u prijateljskom meču, prvom koji su "slonovi" odigrali posle osvajanja Kupa afričkih nacija.

Poveo je Benin posle osam minuta golom Žuniora Olaitana direktno iz kornera. Izjednačio je prvak Afrike na isteku pola sata preko iskusnog ofanzivca Maksa Gradela iz slobodnog udarca. Vođstvo Beninu vratio je rasploženi Olaitan nakon šest minuta igre u nastavku posle izvanrednog kontranapada. Remi Obali Slonovoča doneo je rezervista Umar Dijakite u 69. minutu iz peterca. Ono što je ljubiteljima fudbala mnogo zanimljivije od rezultata na ovoj utakmici jeste nastup