Srpski fudbaler Dejan Joveljić strelac u pobedi LA Galaksija protiv Sportinga

RTS 24.03.2024

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su u gostima ekipu Sportinga iz Kanzas Sitija rezultatom 3:2 u meču MLS lige. Iako su domaćini ubedljivo poveli u prvom poluvremenu, Galaksi je do pobede došao posle rezultatskog preokreta u drugom poluvremenu.

U meču koji je bio i svojevrsni duel srpskih internacionalaca Nemanje Radoje i Dejana Joveljića, obojica su odlično odigrala i upisali se u listu strelaca ali je na kraju pobedu slavio Joveljić. Sporting je posle prvog poluvremena vodio sa 2:0 golovima srpskog internacionalca Nemanje Radoje i Vilijama Agade u trećem minutu nadoknade prvog dela meča. Radoja je odigrao ceo meč za domaći tim. Strelci za ekipu iz Los Anđelesa bili su Erik Zavalena u 72, srpski