Milica Gardašević prvi put u Južnoj Africi na pripremama: Prijaće razbijanje rutine

Dnevnik 25.03.2024  |  Dnevnik.rs

Atletičarka Milica Gardašević završila je sezonu u dvorani početkom marta na Svetskom prvenstvu u Glazgovu na kom je osvojila šesto mesto u skoku udalj.

Bio je to za članicu AK Vojvodina prvi od tri velika cilja u 2024. i najboljim rezultatom ove godine od 6,74 m ostvarila je najveći uspeh na seniorskim planetarnim šampionatima. Iako je bila u prilici da uzme bronzu, Novosađanka je ostala bez postolja, a potom se odmah okrenula sledećim izazovima – Evropskom prvenstvu u Rimu (jun) i debiju na Olimpijskim igrama u Parizu (avgust). Nije Milica pravila pauzu posle takmičenja u Škotskoj i samo je nastavila sa radom u