Piksi mora da se čuva slovenije: Kekova četa priredila senzaciju i srušila Portugal sa Ronaldom! (video)

Hot sport 26.03.2024

Piksi će morati dobro da ispita svoje odluke Slovenija je iznenadila fudbalski svet senzacionalnom pobedom nad Portugalom u Ljubljani! Domaćin je na stadionu „Areni Stožice“ trijumfovao rezultatom 2:0 , što je izazvalo veliku zabrinutost među „orlovima“ i kod Piksija.

Igrači pod vođstvom Boštjana Cesara su demonstrirali inteligentnu igru i strpljenjem došli do velikog uspeha. U prvom poluvremenu nije bilo mnogo pravih prilika, ali Slovenija je bolje iskoristila svoj posed lopte u nastavku meča. Portugal je morao da reaguje u 55. minutu kada je Benjamin Šeško zapretio, ali je golman Diogo Košta bio nemoćan kada je Adam Gnezda Čerin zatresao mrežu u 72. minutu. Novi šok za Portugal stigao je u 84. minutu, ovog puta zahvaljujući