Bajern sve dalje od odbrane titule, poraz od Borusije i 13 bodova manje od Bajera

RTS 30.03.2024

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su kao gosti ekipu Bajerna sa 2:0 u utakmici 27. kola nemačke Bundeslige.

Bajern je sve dalje od odbrane titule budući da sada ima čak 13 bodova manje od prvoplasiranog Bajera, a do kraja je ostalo samo sedam kola. Borusija je povela već u 10. minutu golom Adejemija na asistenciju Branta. Iako je domaći tim napadao do poluvremena i imao nekoliko prilika za izjednačenje, rezultat je ipak ostao nepromenjen. Drugih 45 minuta protekli su u znaku Bajerna, koji je kontrolisao loptu na sredini terena i pokušavao da stvori gol-šansu, ali