Liverpul ponovo na prvom mestu - pobeda protiv Šefilda kao uvertira za veliki derbi

RTS pre 27 dana

Fudbaleri Liverpula pobedili su Šefild junajted rezultatom 3:1 u meču 31. kola Premijer lige.

Liverpul je na taj način ponovo došao do prvog mesta sa dva poba prednosti u odnosu na Arsenal i tri u odnosu na Mančester siti. Domaći su poveli u 17. minutu preko Darvina Nunjeza, dok je izjednačenje gostima doneo Konor Bredli autogolom u 58. minutu. Novu prednost Liverpulu obezbedio je Aleksis Mekalister u 76. minutu, da bi Kodi Gakpo u 90. minutu postavio konačan rezultat. Liverpul u narednom kolu gostuje kod Mančester junajteda, dok će Šefild dočekati Čelzi.