Haos u Crnoj Gori - prekinut derbi za titulu: Navijači divljali - ubacivali petarde i baklje na teren (video)

Kurir 09.04.2024

Fudbalski derbi za titulu u Crnoj Gori prekinut je sredinom prvog poluvremena, a na terenu su bili igrači Dečića iz Tuzija i Budućnosti.

Navijači pod imenom „varvari“ počeli su da ubacuju petarde i baklje na teren, a igrači su mogli da prođu sa ozbiljnim povredama, što se ipak nije desilo. Meč je od starta prekidan gotovo na skoro svaka dva minuta, a sudija je sredinom prvog dela igre rešio da i definitivno prekine utakmicu i da se konsultuje sa delegatom. Prekinut derbi Dečić - Budućnost pri rezultatu 1:0 zbog baklji koje su ubacali Varvari. Delegat uprkos molbama oba kapitena poslao igrače u