Junajted umalo prokockao već viđeno finale FA kupa sa Sitijem - Koventri poklekao nakon penala

RTS pre 12 dana

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se u finale FA kupa pobedom nad Koventrijem nakon boljeg izvođenja penala.

Rezultat je nakon 120 minuta igre bio 3:3, nakon što je Junajted imao tri gola prednosti. Kockala se ekipa Erika Ten Haga sa živcima svojih navijača, ali je nakon velike borbe i neočekivanog zapleta uspela da zakaže revanš sa gradskim rivalom Mančester sitijem u finalu. Nominalni gost je na Vembliju poveo u 23. minutu golom Skota Mektomineja, da bi vođstvo udvostručio Hari Megvajer u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena. Kada je Bruno Fernandeš postigao novi