"20 Sekundi smo mislili da smo u finalu, a onda..." Milimetri i var uništili najlepšu fudbalsku bajku ove sezone: Boleće nas dugo!

Kurir pre 10 dana
"20 Sekundi smo mislili da smo u finalu, a onda..." Milimetri i var uništili najlepšu fudbalsku bajku ove sezone: Boleće nas…
Utakmica o kojoj se i pet dana kasnije - priča... Fudbaleri Koventrija oduševili su Evropu neverovatnim povratkom na utakmici protiv Mančester junajteda. Koventri koji se takmiči u Čempionšipu, drugoj ligi na ostrvu, ispao je u polufinalu FA Kupa nakon jedanaesteraca, a utisak koji su ostavili je i više nego dobar. Mančester je imao 2:0 na poluvremnenu, a u 58. minutu je stigao i do trećeg gola, ali je Koventri uspeo da se vrati, postigne tri gola (poslednji u 95.