Totenhem se ponovo kockao: Čelsi verovatno rešio pitanje učesnika u Ligi šampiona!

Hot sport 03.05.2024

Plavci su potpuno nadigrali Pevce Čelsi je trijumfovao nad Totenhemom u odloženom derbiju 26. kola Premijer lige rezultatom 2:0, pružajući izvanrednu predstavu koja je privukla pažnju fudbalske javnosti.

Ovo je bila ključna utakmica u borbi za vrh tabele, a Čelsi je iskoristio priliku da se uključi u trku za plasman u Ligu konferencije, dok su „pevci“ propustili šansu da se izjednače sa Aston Vilom, koja je iste večeri takođe igrala. Utakmica je započela sjajno, obilujući prilikama s obe strane terena. Nakon nekoliko promašaja, prvi gol postiže Trevor Čaloba u 24. minutu, nakon centaršuta Konora Galagera. Do poluvremena, još jedan gol domaćina je poništen, a