Plej-aut superlige Srbije: Spartak siguran protiv Radničkog iz Niša, Javor minimalcem srušio Radnik

Kurir 07.05.2024

Fudbaleri Spartaka pobedili su na svom terenu u Subotici Radnički iz Niša 3:1, u utakmici 34. kola Super lige Srbije.

Spartak je poveo u trećem minutu kada je strelac bio Andrej Todoroski, prednost je udvostručio Stefan Tomović u 27. minutu, a treći gol postigao je Jovan Lukić u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Jedini gol za Radnički postigao je Stefan Vukić u 72. minutu. Subotička ekipa je druga na tabeli plej-auta, odnosno zauzima 10. mesto na tabeli Super lige sa 42 boda. Radnički je 11. sa 40 bodova. Fudbaleri Javora pobedili su u Surdulici domaći Radnik 1:0. Pobedu