Блицкриг Реала против Бајерна – Хоселуова два гола за три минута и финале Лиге шампиона!

Спутник пре 11 дана

Мадрид слави златну измену Хоселуа! Два гола постигао је 34-годишњи Шпанац у 88. и 91. минуту за блицкриг против Бајерн Минхена, који је претходно водио голом Дејвиса из 68. минута. Реал је славио резултатом 2:1 (0:0) и пласирао се у финале Лиге шампиона, где ц́е играти против Дортмунда 1. јуна на Вемблију!

Фудбал је игра у којој на крају увек победе Немци... Али у случају када се на терену нађе Реал Мадрид, највец́и светски клуб, то апсолутно не важи, а оно што се издешавало у последњим минутима реванш меча полуфинала између Реала и Бајерн још дуго ц́е се препричавати... Кренимо редом... После мирољубивих 0:0 у првих 45 минута, Реал је кренуо изузетно офанзивно у наставку. Претили су Винисијус Жуниор и Родриго, Валверде, Белингем... Ипак, одолевао је Бајерн свим