Đoković dobio rivala u drugom kolu Rima - Mute nakon preokreta savladao Safijulina

RTS pre 22 dana

Francuz Korentan Mute biće protivnik srpskom teniseru Novaku Đokoviću u drugom kolu mastersa u Rimu pošto je savladao Rusa Romana Safijulina rezultatom 2:1, po setovima 3:6, 7:6 (7:1) i 6:2 za dva sata i 35 minuta.

Đoković i Mute će na teren izaći u petak, a duel bi trebalo da počne oko 19.00 časova, saopšteno je na zvaničnom sajtu turnira. U prvom setu Francuz je napravio dva, a Rus tri brejka i tako stigao do vođstva, ali je zatim usledio veliki preokret. Mute, 83. na ATP listi, osvojio je drugi set u taj-brejku, pošto nijedan teniser nije uspeo da napravi brejk. U trećem setu Mute je napravio dva brejka i stigao do pobede protiv 39. igrača sa ATP liste. Mute je u glavni