Spartak slavio u Novom Pazaru, Pančevci bolji od Radnika

RTV 13.05.2024  |  Tanjug

NOVI PAZAR - Fudbaleri Spartaka pobedili su danas kao gosti Novi Pazar rezultatom 1:0 u meču petog kola plej-aut grupe Superlige Srbije. Domaćin je imao veliku šansu da povede u 45. minutu, ali Sejduba Suma nije realizovao jedanaesterac.

Pobedu Subotičanima doneo je rezervista Ilija Babić golom u 74. minutu, a asistent je bio Andrej Todoroski. Oba kluba su već obezbedila opstanak u Superligi Srbije. U narednom kolu Novi Pazar gostuje Železničaru, dok će Spartak takođe u goste, protiv Radnika. Podela bodova u Ivanjici i Nišu u petom kolu plej-auta U petom kolu plej-aut grupe Superlige Srbije, Javor i Voždovac remizirali su danas rezultatom 1:1, dok u susretu između Radničkog iz Niša i IMT-a nije