Fudbaler IMT-a sa maskom lika iz crtaća - neobična proslava gola u Superligi Srbije

RTS 18.05.2024

Fudbaleri IMT-a slavili su nad Voždovcem na "Krovu" protiv Voždovca sa 2:1 u meču plej-auta Superlige Srbije, a naročitu pažnju je prikupio strelac pobedničkog gola za "traktoriste" Miloš Luković nikad viđenom proslavom pogotka na ovim prostorima.

Luković je golom iz penala u 51. minutu doneo preokret svojim igračima i postavio, ispostavilo se i konačan rezultat. Zanimljivije od samog gola je proslava prilikom koje je Luković stavio masku na glavu. Mladi fudbaler je bio inspirisan likom iz anime crtaća "Naruto" Obitom Učihom, koji je specifičan upravo po takvoj maski. Prvi su do gola došli "zmajevi", strelac je bio Džunior Flemings u 16. minutu. Izjednačio je Irfan Zuflić tri minuta kasnije. Potom je u